lek. Krystyna Bochenek-Klimczyk, dr n. k. f. Agnieszka Storch-Uczciwek

O zdrowych i chorych sercach opowiadać będą kardiochirurg Krystyna Bochenek-Klimczyk i fizjoterapeuta Agnieszka Storch-Uczciwek.

Panie od wielu lat pracują w I Oddziale Kardiochirurgii w Katowicach, a także są autorkami książki „Ja i moje serce – zdrowe, chore, operowane” przeznaczonej dla pacjentów leczonych kardiologicznie i prowadzą stronę internetową www.jaimojeserce.eu , gdzie osoby zainteresowane swoim sercem mogą znaleźć wiele cennych informacji i porad.

Lek. Krystyna Bochenek-Klimczyk ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny i w roku 2010 zdała egzamin specjalizacyjny z kardiochirurgii. Odbyła staż w ośrodku zagranicznym w Wielkiej Brytanii i szkolenia w European School of Cardiothoracic Surgery we Włoszech.

Dr n. k. f. Agnieszka Storch-Uczciwek jest fizjoterapeutą z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentką Wydziału Fizjoterapii katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. W 2009 r. uzyskała stopień doktora nauk o kulturze fizycznej w zakresie fizjoterapii i obecnie jest w trakcie specjalizacji z fizjoterapii