"Detektyw Pozytywka" czyli Sherlock Holmes dla dzieci

Detektyw Pozytywka, to nie byle jaki detektyw. Prowadzi wyjątkową agencję detektywistyczną „Różowe Okulary” i rozwiązuje takie zagadki, z którymi nie jeden dorosły nie dałby sobie rady: szuka zgubionych skarpetek, szuka piasku z piaskownicy, szuka chuliganów, którzy dokonali spustoszenia na balkonie sąsiadki, przebili dmuchaną piłkę czy zniszczyli latawiec.  A mali czytelnicy, podążając tropem jego rozumowania, uczą się logicznego myślenia i wyciągania wniosków. I co najważniejsze Grzegorz Kasdepke pokazuje, że dzieci mogą bawić się i uczyć bez przemocy, wulgarności o agresji. Książka pt.: "Detektyw Pozytywka" urzeka pięknym językiem, poczuciem humoru, pewną dozą serdeczności i tolerancji wobec otaczającego nas świata.
Polecamy serdecznie!

Zdjęcie zaczerpnięto ze strony Detektyw Pozytywka