nauki przyrodnicze

Dr hab. n. med. Mariola Szulik

do sortowania: 
szulik

specjalistka kardiologii i chorób wewnętrznych, lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego, na co dzień związana z I Oddziałem Kardiologii i Angiologii Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz z Aka

zdjecie: 

dr inż. Sebastian R. Bielak

do sortowania: 
bielak

Sebastian R. Bielak - doktor nauk technicznych, wykładowca, edukator, autor książek, wystaw fotograficznych oraz ponad setki artykułów i reportaży o tematyce przyrodniczej lub podróżniczej.

zdjecie: 

mgr inż. Anna Rejdych

do sortowania: 
rejdych

Ukończyła studia na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Jest leśnikiem z zawodu i powołania. Kocha swoją pracę!

zdjecie: 

Patrycja Tarasek

do sortowania: 
Tarasek

Biotechnolożka i chemiczka pogłębiająca swoją wiedzę w tych dziedzinach jako studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

zdjecie: 

Mgr inż. Agnieszka Marekwia-Wójcik

do sortowania: 
Marekwia-Wójcik

Umysł ścisły, mgr inżynier, trener, coach , mentor, trener wspomagania oświaty, egzaminatorka ECDL, trener Cisco oraz expertka Microsoft MIEE 2020/2021 i MIEE 2021/2022.

zdjecie: 

dr Magdalena Szubka

do sortowania: 
Szubka

Dr Magdalena Szubka pracuje w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Prowadzi prace naukowe w zakresie fizyki ciała stałego i fizyki powierzchni.

zdjecie: 

dr inż. Anna Szeremeta

do sortowania: 
szeremeta

Dr inż. Anna Szeremeta jest pracownikiem Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła studia fizyki medycznej o specjalności promieniowanie niejonizujące.

zdjecie: 

mgr inż. Klaudia Mleczko

do sortowania: 
mleczko

Absolwentka fizyki medycznej, kierunku realizowanego przez Uniwersytet Śląski. Po studiach podjęła pracę w Katowickim Centrum Onkologii na stanowisku fizyk medyczny.

zdjecie: 

dr Aneta Mika, profesor oświaty

do sortowania: 
mika

– fizyk z wykształcenia i z zamiłowania.

zdjecie: 

Dr Agata Daszkowska-Golec

do sortowania: 
daszkowska

Dr Agata Daszkowska-Golec – genetyk roślin, adiunkt w IBBiOŚ, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

zdjecie: 
Subskrybuje zawartość