Alicja po drugiej stronie lustra - dziękujemy!

Drodzy Studenci, uczestnicy widowiska pt. „Alicja po drugiej stronie lustra” – spektaklu teatralnego oraz pokazu mody.

Zachęcamy do zobaczenia videorelacji z widowiska: https://www.youtube.com/watch?v=s9Y9Xwir_m4

Równocześnie serdecznie dziękujemy Wam za wspaniały występ artystyczny, który zachwycił wszystkich gości. Wiemy doskonale, że włożyliście ogromy trud w przygotowanie spektaklu i pokazu mody – ale… zapewniamy Was - było warto.

Na ręce Waszych Rodziców składamy gorące podziękowania za przygotowanie fantastycznych kreacji, w których wyglądaliście czarująco, a także za zaangażowanie w przygotowanie widowiska oraz opiekę i pomoc w trakcie jego trwania.

Małej Akademii Tańca Flooreski dziękujemy za piękne występy taneczne i uświetnienie widowiska wspaniałymi układami choreograficznymi.

Serdecznie dziękujemy również firmie MMDadak, która użyczyła swoich najnowszych projektów i kolekcji mody, prezentowanych przez Was z tak niebywałym wdziękiem oraz Filharmonii Śląskiej za udostępnienie Sali Koncertowej, współpracę przy organizacji Widowiska i za piękny koncert Śląskiej Orkiestry Kameralnej.

Pani Ewie Biłas-Pleszak dziękujemy za znakomite prowadzenie, a pani Lidii Bień za wspaniałą reżyserię i choreografię całego Widowiska.

Miarą Waszego sukcesu jest fakt, że Wasz występ zachwycił nie tylko Waszych Rodziców, Rodziny i Kolegów z Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, ale także całkowicie „obcą” publiczność drugiego spektaklu.

Dziękujemy i gratulujemy!

Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci