Czarownica 2 oraz Mój talent w Kinie Helios w Sosnowcu!

Drodzy Studenci, Szanowni Państwo,

23 listopada w godzinach 9.00 - 11.00 w Kinie Helios w Sosnowcu odbędzie się premiera filmu „Mój talent”, zrealizowanego przez studentów grupy twórczej Kocham kino!. Premiera filmu połączona zostanie z krótkim seminarium poświęconym ogólnym zagadnieniom tworzenia filmów, w tym: planowaniu filmu i scenariusza oraz 4P - produkcja, postprodukcja, promocja, premiera. Niewątpliwą atrakcją naszego spotkania będzie także „Czarownica 2” Walt Disney Pictures i Roth Films!

Na powyższe wydarzenia w Kinie Helios zapraszamy Was wszystkich wraz z rodzicami, rodzeństwem, koleżankami i kolegami!

Udział w seminarium połączonym z projekcją filmu „Czarownica 2” jest odpłatny i wynosi 12 zł od każdego uczestnika. Dojazd we własnym zakresie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zalogowania się i uiszczenia należnej opłaty.

Logowanie rusza w piątek 15 listopada o godz.  20.00  i potrwa do środy 20 listopada do godziny 12.00   lub do  wyczerpania miejsc.

Podczas logowania prosimy o podanie w uwagach łącznej ilości osób, które wezmą udział w wydarzeniu (wliczając studenta), a następnie uregulowanie sumarycznej opłaty.

Opłatę prosimy przelać na rachunek Uniwersytetu Śląskiego Dzieci:
nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542
.

Tytuł przelewu.

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu dopisku zawierającego Imię i Nazwisko Studenta, grupę do której uczęszcza, dopisek "Kino Helios” oraz podanie łącznej ilości osób (łącznie ze studentem).

Przykładowo: "Jan Kowalski, Młodzi Naukowcy, Kino Helios”, ilość osób 4.