Dodatkowe płatne seminarium “Czy sól zawsze jest biała?”

Uwaga Odkrywcy i Młodzi Naukowcy!

W związku z dużym zainteresowaniem seminariami “Doświadczenia chemiczne” ogłaszamy możliwość wzięcia udziału w dodatkowych seminariach “Czy sól zawsze jest biała?”
Na seminarium studenci zapoznają się z wybranymi solami i ich własnościami. Własnoręcznie przeprowadzą szereg doświadczeń, dzięki którym będą mogli się poczuć jak prawdziwi chemicy.

Seminaria odbędą się w najbliższą sobotę 4.06, w Instytucie Chemii, ul. Szkolna 9, sala 59. Dla Młodych Naukowców o godzinie 12.00 oraz dla Odkrywców o godzinie 14.00.
Koszt udziału w seminarium wynosi 12 zł. Na seminaria można logować się przez system logowania UŚD. Warunkiem udziału w seminarium jest zalogowanie się oraz wcześniejsze opłacenie kosztów seminarium przelewem na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Z uwagi na krótki termin, prosimy o przesłanie mailem skanu dowodu wpłaty, lub okazanie go przed zajęciami.