Dzień Dziecka w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wspólnego, aktywnego spędzenia Dnia Dziecka w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich Studentów wraz z Rodzeństwem, Rodzicami, Babciami i Dziadkami oraz kolegami i koleżankami!

Park w Krasiejowie to niezwykły kompleks naukowo-rozrywkowy, stworzony specjalnie z myślą o zapewnieniu sporej dawki nauki, zabawy i emocji dla całej rodziny. Znajdują się tu JuraPark, w którym zwiedzający mogą podążać śladami dinozaurów i poznać niesamowitą historię ich istnienia oraz Park Nauki i Ewolucji Człowieka, gdzie łatwo stanąć oko w oko z naszymi przodkami. Można stać się świadkami fascynujących przemian i dołączyć do wybranego grona podróżników w czasie – temponautów! A cała przygoda rozpoczyna się 66 milionów lat temu, kiedy życie na Ziemi niemalże zostało zgładzone…

Naszym przewodnikiem w podróży w czasie będzie dr Andrzej Boczarowski, twórca JuraParku oraz Parku Nauki i Ewolucji Człowieka, naukowiec, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego oraz Stowarzyszenia Delta. Z zawodu paleontolog, geolog, muzeolog, grafik i informatyk programista. Twórca profesjonalnych, trójwymiarowych rekonstrukcji kopalnych organizmów i ich środowisk naturalnych na potrzeby wydawnictw, filmu, telewizji, muzeów i parków tematycznych.

Spotkajmy się w sobotę 1 czerwca 2019 w Krasiejowie!

Zbiórka obu grup na terenie Parku w Krasiejowie o godzinie 9.00 przy kasach do JuraParku. W tym miejscu spotkacie się z opiekunami UŚD oraz z naszym wykładowcą i przewodnikiem dr Andrzejem Boczarowskim.

Bilet wstępu 39 zł.