Grupy twórcze semestr zimowy 2015/2016

zapraszamy Was do działań w grupach twórczych, które działać będą w ramach dodatkowych, cyklicznych seminariów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. W tym semestrze proponujemy Wam cztery takie grupy:

1. Warsztaty Filmowe „Filmówka, czyli warsztat młodego filmowca” dla Młodych Naukowców i Ekspertów;
  2. „Roboty na start!” warsztaty dla Młodych Naukowców i Ekspertów;
  3. Kurs języka angielskiego "English Language Centre, British Council" dla Odkrywców i Młodych Naukowców;
  4. Kurs języka angielskiego "ARTENGLISH DLA DZIECI" dla Poszukiwaczy i Odkrywców.

Dokładny plan działań poszczególnych grup, terminy zajęć oraz koszt udziału w zajęciach podane są w szczegółowym opisie zajęć.

Wszystkich entuzjastów chętnych do działań na różnych płaszczyznach prosimy o zalogowanie się na wybrane zajęcia oraz przelanie stosownej opłaty na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Logowanie rusza 20 października 2015 r. o godzinie 20:00.
Szczegółowe informacje o każdej z grup po kliknięciu na poniższe linki:

Filmówka, czyli warsztat młodego filmowca
Roboty na start!
Kurs języka angielskiego "English Language Centre, British Council"
Kurs języka angielskiego "ARTENGLISH DLA DZIECI"

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci