Inauguracja roku akademickiego UŚD 2010/2011

Wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2010/2011. Uroczystość inauguracji rozpocznie się w dniu 9 października 2010 o godzinie 10.00, w auli Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego, w Sosnowcu, przy ul. Będzińskiej 60.

W programie inauguracji:

• Uroczyste wejście orszaku rektorskiego.
  • Wystąpienie Prorektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Barbary Kożusznik i rozpoczęcie nowego roku akademickiego.
  • Ślubowanie studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.
  • Pasowanie na studentów i wręczenie indeksów reprezentantom grup Poszukiwaczy, Odkrywców, Młodych Naukowców i Ekspertów.
  • "Witajcie w naszej bajce" - wystąpienie Gościa Specjalnego Uniwersytetu Śląskiego Dzieci dr Sławomira Wronki.
  • Prezentacja maskotki Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.
  • Wykład inauguracyjny "Ekstremalne dinozaury" - dr Andrzej Boczarowski.v
  • Zakończenie uroczystości (przewidywane na godz. 11.30).

W czasie trwania uroczystości, w holu Wydziału Nauk o Ziemi można będzie oglądać transmisję z przebiegu inauguracji, uzupełnić dokumentację oraz odebrać indeks (tylko nowi studenci UŚD) i identyfikator. Indeksy i identyfikatory będą wydawane tylko w przypadku skompletowania dokumentacji. W pozostałych przypadkach indeksy i identyfikatory wydane zostaną przed następnymi zajęciami. Uwaga: Można jeszcze składać wykonane KARTKI Z WAKACJI.