Kocham kino!

Szanowni Państwo

serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo w grupie twórczej Uniwersytetu Śląskiego Dzieci - Kocham kino! w roku akademickim 2018/2019.

Kolejne etapy realizacji programu zajęć oraz postępy na planie filmowym mogliśmy wspólnie śledzić w relacjach, zamieszczanych sukcesywnie na naszej stronie.

Zwieńczeniem całorocznej Waszej pracy Drodzy Studenci jest produkcja filmowa Mój talent, której kulisy omówione zostały podczas ostatniego spotkania oraz prapremiery w Auli im. M. Kopernika.

Doceniając entuzjazm oraz trud włożony w realizację wymagającego programu zajęć, chcielibyśmy już dziś, zaprosić wszystkich Studentów UŚD na premierę filmu Mój talent, który w całości zagrała i nagrała grupa twórcza Kocham kino!.

Premierę filmu planujemy w kinie Helios w Sosnowcu, w nadchodzącym 2019/2020 roku akademickim Uniwersytetu Śląskiego Dzieci,.

Szczegółowe informacje przesyłać będziemy po uroczystościach inauguracyjnych.

Studentów zainteresowanych rozpoczęciem lub kontynuowaniem zajęć grupy twórczej UŚD Kocham kino! prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur na początku nadchodzącego roku akademickiego.

Serdecznie gratulujemy naszym Studentom talentu!

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w kolejne etapy projektu edukacyjnego.

Dziekanat UŚD