Konkurs na kartkę świąteczną!

Ikonka mikołaja

Drodzy Poszukiwacze, Odkrywcy, Młodzi Naukowcy i Eksperci,

zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą kartkę świąteczną! Mamy nadzieję, że tworzenie prac plastycznych wprowadzi Was w nastrój radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.
Tegoroczne kartki świąteczne zaprojektujcie inspirując się tematem „Naukowe Boże Narodzenie”, korzystając z wątków wykładów, seminariów oraz warsztatów, w których uczestniczyliście.

Prace mogą zostać wykonane różnymi technikami – rysunek, kolaż, wycinanka, wyklejanka, grafika komputerowa. Liczy się pomysłowość, estetyka i staranność wykonania.
Każda kartka powinna mieć format A4. Nie zapomnijcie podpisać kartki podając: swoje imię, nazwisko, wiek i grupę. Podpis koniecznie umieśćcie z tyłu swojej pracy.

Wykonane kartki przynieście na zajęcia 7 grudnia. Spośród wszystkich Waszych prac Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci wybierze najciekawsze kartki. Wyróżnione prace zostaną wydrukowane jako świąteczne kartki pocztowe i wysłane do naszych Przyjaciół.
Twórcy wybranych prac uhonorowani zostaną upominkiem w postaci pięciu bożonarodzeniowych kartek własnego autorstwa. Życzymy Wam wielu niezwykłych pomysłów!