Konkurs plastycznym pt.: „Kartka Świąteczna do Przyjaciela”

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, czas radości i ciepła a także czas składania sobie życzeń i wysyłania świątecznych kartek. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie plastycznym pt.:

„Kartka Świąteczna do Przyjaciela” .

Zaprojektujcie i wykonajcie kartkę pełną ciepła i radości, oddającą wspaniały klimat nadchodzących Świąt, taką jaką chcielibyście przesłać swojemu najlepszemu przyjacielowi, rodzicom, dziadkom czy rodzeństwu. Napełnijcie każdą z kartek świątecznym czarem, ciepłym światłem choinki, radością z narodzin Świętej Dzieciny oraz otrzymywanych i ofiarowywanych prezentów, tajemniczością białej, cichej nocy i oczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę. Noworoczne kartki niech będą barwne i wesołe, pełne marzeń i planów na Nowy Rok, niech emanują szczęściem i radością.

Technikę wykonania kartki wybierzcie sami, możecie rysować , malować, wyklejać czy też połączyć wszystkie techniki razem tworząc świąteczny kolarz.

Każda kartka powinna mieć format A4 i zawierać symbol (logo) Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Nie zapomnijcie podpisać kartki podając: swoje imię, nazwisko, wiek i grupę. Podpis koniecznie umieśćcie z tyłu swojej pracy.

Wykonane kartki przynieście na zajęcia 27 listopada 2010. Spośród wszystkich przyniesionych prac Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci wybierze dwie najciekawsze kartki z każdej grupy. Kartki zostaną wydrukowane a ich autorzy otrzymają świąteczne nagrody.