Logowanie na seminaria w semestrze letnim 2017/2018

Drodzy studenci,
prosimy o zapoznanie się z ofertą zajęć seminaryjnych w tym semestrze.
Każdy student może zalogować się na trzy seminaria. Logowanie na zajęcia rozpocznie się:

• we wtorek 6 marca 2018 o godzinie 19.00 dla grupy Poszukiwaczy oraz o godzinie 21.00 dla grupy Odkrywców
  • w środę 7 marca 2018 o godzinie 19.00 dla grupy Młodych Naukowców oraz o godzinie 21.00 dla grupy Ekspertów.

Seminaria do wyboru:

Poszukiwacze,
Odkrywcy,
Młodzi Naukowcy,
Eksperci.

Zakończenie logowania przypada w każdą środę poprzedzającą zajęcia o godzinie 12:00 (logowanie na pierwsze seminaria zakończy się w czwartek 08.03.2018 r. o godz. 12:00) Przypominamy również, że logowanie na seminaria możliwe jest dopiero po odblokowaniu konta studenckiego. Prosimy o sprawdzenie możliwości logowania poprzez swoje indywidualne konto studenta na naszej stronie. Wszyscy studenci, którzy jeszcze nie mają swoich kont proszeni są o założenie konta klikając w zakładkę logowanie a następnie wybierając zakładkę „utwórz nowe konto”.

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci