Ogłaszamy rekrutację kandydatów do Laboratorium Ekspresji Dziecięcej oraz Małej Akademii Teatru i Tańca Flooreski!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież utalentowane artystycznie na przesłuchania wstępne do grup twórczych LED oraz MATT Flooreski, które odbędą się 19 października br., w Rektoracie UŚ, ul. Bankowa 12, sala gimnastyczna nr 102, szatnia nr 102.a.

Przesłuchania wstępne kandydatów odbędą się zgodnie z poniższym podziałem na grupy:

- dla grupy tanecznej w godz. 13.00-13.20

- dla grupy teatralnej w godz. 13.30 – 13.50.

Kandydatów prosimy o przygotowanie krótkiej etiudy aktorskiej (wiersz, proza, piosenka) lub tanecznej (dowolna technika taneczna, prosimy o zabranie podkładu muzycznego na pendive). Podczas zajęć obowiązuje wygodny strój sportowy oraz obuwie taneczne – baletki lub ćwiczki (w przypadku braku w/w obuwia ćwiczymy w skarpetach).

Wyniki przesłuchań wstępnych ogłoszone zostaną po zakończeniu zajęć.

Do grup twórczych LED oraz MATT Flooreski mogą przystąpić także dzieci i młodzież niebędące studentami Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Rekrutacja na zajęcia odbywa się podczas całego roku akademickiego, po wcześniejszym zgłoszeniu kandydata drogą e-mail i ustaleniu terminu przesłuchań wstępnych.

Kontakt:

bien.lidia@gmail.com