Opieka rodzicielska

Szanowni Rodzice,
serdecznie zapraszamy do współpracy podczas zajęć prowadzonych w ramach Uniwersytetu Śląskiego Dzieci dla naszych najmłodszych studentów – Poszukiwaczy. Zapraszamy do podjęcia działań w Opiece Rodzicielskiej. Wszystkich rodziców, którzy pragną towarzyszyć i wspierać naszych ulubieńców podczas wykładów, seminariów i innych zajęć prosimy o zapoznanie się z zasadami pracy w Opiece Rodzicielskiej i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Ta odpowiedzialna funkcja daje Państwu możliwość czynnego udziału w zajęciach, ale nie zawsze niestety możecie Państwo w pełni poświęcić swoją uwagę temu co na nich się dzieje. Podczas zajęć prosimy Państwa o wspieranie wszystkich małych studentów uczestniczących w wykładzie lub seminarium: podwinięcie rękawa, umycie rąk, znalezienie chusteczki do nosa, wyjście do toalety czy pomoc podczas wykonywania określonych zajęć czy działań... a czasami nawet o przywołanie grupy lub indywidualistów do porządku. Nie jest to łatwe zadanie, ale daje mnóstwo radości i satysfakcji. Uczestnicząc w zajęciach i obserwując nasze Pociechy można naprawdę dobrze się bawić.
Dlatego gorąco zapraszamy do działań w Opiece Rodzicielskiej!
Wypełniony i podpisany formularz prosimy przynieść ze sobą na zajęcia 21 listopada 2015.
Swoją gotowość do działań już w najbliższą sobotę bardzo proszę zgłaszać e-mailowo do pani Anety Szczygielskiej: aneta.szczygielska@us.edu.pl