Osobliwości Świata Fizyki 2019 - 9-27 września

Szanowni Państwo,

już po raz XXXV Pracownia Dydaktyki Fizyki oraz Uniwersytet Śląski Dzieci zapraszają na rozpoczęcie wielkiej przygody z nauką i udział w cyklu wykładów z pokazami z fizyki – Osobliwości Świata Fizyki”.

Wykłady z pokazami skierowane są do uczniów szkół wszystkich stopni oraz placówek oświatowych województwa śląskiego i odbywają się w Aulach Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Bankowej 14, w Katowicach.

Tegoroczna edycja „Osobliwości Świata Fizyki” odbędzie się w dniach od 9 do 27 września i poświęcona będzie intrygującej problematyce wysokich napięć i wysokich temperatur.

Serdecznie zapraszamy Wasze klasy oraz koleżanki i kolegów z Waszych szkół do wzięcia udziału w wykładach. Prosimy o poinformowanie dyrektorów, nauczycieli i wychowawców o możliwości udziału w tegorocznych „Osobliwościach Świata Fizyki”.

Zaproszenie kierujemy do grup zorganizowanych. Cena udziału w wykładach wynosi 15,00 zł od osoby, dla nauczycieli - wstęp wolny.

W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Terminy uczestnictwa w pokazach można uzgadniać w godzinach od 9.00 do 14.00, telefonicznie lub osobiście. Szczegółowy program.

tel.:32 359 11 70
adres: Uniwersytet Śląski Dzieci,
40-007 Katowice, ul. Bankowa 14/203.