POLECAMY - Konferencja - JESTEM RODZICEM - WYBIERAM EMPATIĘ. Korzenie i skrzydła - jak wychować szczęśliwego człowieka?

Zapraszamy na konferencję:

Program konferencji obejmuje różnorodne zagadnienia: psychologię rozwojową w pigułce, tajniki neurobiologicznej różnorodności,empatię jako kluczową siłę w budowaniu relacji, sposoby wspierania dziecka w sytuacjach kryzysowych, strategie radzenia sobie ze stresem, bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, a także kryzysy, które dotykają dzieci w różnym wieku.

Być może jako rodzic zastanawiasz się czasem nad tym

·       w jaki sposób wspierać dziecko od wczesnego dzieciństwa, po wczesną młodość?

·       jak stworzyć w rodzinie dobre warunki dla budowania poczucia własnej wartości, empatii, rozwoju i motywacji do uczenia się i poznawania świata?

·       jak pomagać dzieciom radzić sobie z emocjami, budowaniem relacji i brać odpowiedzialność z własne życie?

·       jak radzić sobie z zagrożeniami współczesnego świata?

Na te pytania odpowiedzą zaproszeni eksperci, praktycy z doświadczeniem i efektami w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Organizatorzy przewidzieli część wykładową oraz praktyczne warsztaty.

Szczegółowe informacje o programie i trenerach można znaleźć na stronie konferencji: http://www.konferencja.filomata.pl/