Pozdrowienia z Afryki

Szanowni Rodzice

serdeczne dziękujemy za bardzo aktywne wsparcie udzielone akcji Szkoła pod baobabem, prowadzonej przez panią dr Annę Watołę, członka Kolegium Naukowego Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Poniżej przesyłamy Państwu pozdrowienia z kolejnej wyprawy do Afryki.

Szanowny Panie Dziekanie Uniwersytetu Śląskiego Dzieci,

Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci,

Drodzy Studenci  Uniwersytetu Śląskiego Dzieci,

oraz Rodzice studentów i Przyjaciele UŚD,

proszę przyjęć serdeczne pozdrowienia z kolejnej wyprawy do Afryki.

Do pozdrowień dołączają uczniowie ze szkół z Kenii. Uczniowie oraz ich nauczyciele przesyłają serdeczne podziękowania za przekazane przybory szkolne, które są dla nich ogromną pomocą w nauce w tak trudnej afrykańskiej rzeczywistości.

W Nowym Roku Szkolnym i Akademickim przesyłamy również życzenia, by ten rok był dla Wszystkich pomyślny, radosny i dał wiele satysfakcji. Życzymy, by Wszyscy zdobyli wiele nowej wiedzy oraz opanowali dużo przydatnych kompetencji.

dr Anna Watoła

zdjęcie nr 1