Rekrutacja na semestr letni 2016/2017

Szanowni Państwo,
17 stycznia rozpoczęły się zapisy na drugi (letni) semestr roku akademickiego 2016/2017.
Obecni studenci mogą zalogować się na nowy semestr poprzez swoje konto „Rejestracja na zajęcia” od 17 stycznia do 8 lutego 2017 r. (podobnie, jak to było w przypadku wyboru zajęć seminaryjnych).

Prosimy o sprawdzanie poprawności zalogowania się w zakładce „Moje zajęcia”.

Po 8 lutego konieczne będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego a przyjęcie w poczet studentów zależeć będzie od wypełnienia limitu miejsc, ponadto opłata wynosiła będzie 260 zł.

Nowi studenci zgłaszają się za pośrednictwem formularza elektronicznego. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „zapisy/rekrutacja”.

Opłata semestralna wynosi 290 zł dla osób rozpoczynających przygodę z Uniwersytetem Śląskim Dzieci oraz 250 zł dla osób kontynuujących oraz 260 zł dla osób zalogowanych po 8 lutego poprzez formularz elektroniczny. Rodzeństwu przysługuje zniżka w wysokości 10% dla każdego dziecka. Opłatę za semestr II (letni) 2016/2017 należy przelać na rachunek UŚD nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542 w terminie: do 8 lutego 2017.

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu dopisku zawierającego Imię i Nazwisko dziecka, nazwę programu (odpowiednio "Poszukiwacze", "Odkrywcy", "Naukowcy" lub "Eksperci"), a także dopisku "Opłata za II semestr". Przykładowo: "Jan Kowalski, Odkrywcy, Opłata za II semestr"

Terminy zajęć w nowym semestrze znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.dzieci.us.edu.pl/zajecia/terminarz-ogolny.

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci