Rozstrzygnięcie konkursu na kartę świąteczną!

Drodzy Poszukiwacze, Odkrywcy, Młodzi Naukowcy, Eksperci,

dziękujemy Wam za wielkie zainteresowanie oraz entuzjastyczny udział w konkursie na najciekawszą kartkę świąteczną!

Otrzymaliśmy mnóstwo Waszych projektów, zainspirowanych uniwersyteckimi wykładami, seminariami i warsztatami. Motywem przewodnim konkursu w bieżącym roku akademickim było „Naukowe Boże Narodzenie”.

Wszystkie prace zostały wykonane z dużą wyobraźnią, kreatywnością oraz starannością, w zróżnicowanych technikach plastycznych. W każdym projekcie została zawarta oryginalna myśl, refleksja oraz świąteczne przesłanie.

Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci wyróżniło w każdej grupie autorów najciekawszych prac, które wniosły nietuzinkowe i radosne spojrzenie na nasze rodzime, bożonarodzeniowe tradycje.

Wszystkie konkursowe prace zostaną opublikowane na naszej stronie. Wyróżnione projekty zostały wykorzystane do opracowania i wydrukowania kart świątecznych Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Świąteczne karty rozesłane zostały naszym Przyjaciołom na całym świecie.

Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci