Słonecznych wakacji!

po wytężonej pracy, pełnej ciekawych, ale też zupełnie nowych doświadczeń związanych z edukacją zdalną - zakończyliśmy rok akademicki 2019/2020!

Bardzo cieszymy się, że pomimo koniecznych zmian i wielu niedogodności pozostaliśmy razem i wspólnie pokonywaliśmy trudny czas izolacji społecznej i pandemii, ucząc się, jak nie tracić czasu i rozwijać się w każdych warunkach. Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i niesłabnącą chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i umiejętności.

Podziękowania kierujemy także dla Waszych Rodziców i Bliskich, którzy z pełnym oddaniem, troską i życzliwością wspierają wspólne, akademickie dążenia i inicjatywy.

Przed Wami zasłużone wakacje – inne niż do tej pory… Mamy jednak nadzieję, że nie zabraknie w nich uśmiechu, optymizmu, aktywnego wypoczynku i odrobiny lenistwa J

Życzymy Wam samych słonecznych dni i niezapomnianych wrażeń! A także doskonałego samopoczucia, intelektualnej i sportowej formy – jednym słowem – zdrowia, które jak wiemy, jest najważniejsze!

Bardzo liczymy na to, że spotkamy się w kolejnym roku akademickim,by kontynuować fascynującą przygodę z nauką!

Kolegium Naukowe
Uniwersytetu Śląskiego Dzieci