Śmieszne grzybki - konkurs dla Poszukiwaczy

Drodzy Poszukiwacze,

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Was na kolejny wykład Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Tym razem na zajęciach spotkacie się z gadami świata.

A czy pamiętacie jeszcze o czym był wykład w październiku…?
Dla przypomnienia sięgnijcie po malowankę, którą otrzymaliście po wykładzie …czyli…grzybka J Czy już pokolorowaliście lub wykleiliście Wasze grzybki? Jeśli tak to jesteście pilnymi studentami, gratulacje. Jeśli jeszcze nie, to macie jeszcze troszkę czasu, ale… uczyńcie to jak najszybciej. Pamiętajcie, aby Wasze grzybki były kolorowe, wesołe i uśmiechnięte - bo to są przecież „Śmieszne grzybki”. Swoje prace przynieście koniecznie w sobotę. Przed wejściem na wykład zbierzemy Wasze prace, a następnie wezmą one udział w konkursie na „Najśmieszniejszego uniwersyteckiego grzybka”. Jeśli macie nowy pomysł na śmiesznego grzybka (może uczynicie z niego wesołego studenta, naukowca, poszukiwacza…) lub gdzieś zapodział się Wasz stary obrazek, wydrukujcie proszę kolorowankę i pomalujcie lub wyklejcie ją ponownie. Zwycięskie grzybki zostaną zaprezentowane podczas zajęć 12 grudnia 2015.

Do dzieła! Z uśmiechem zaprojektujcie śmieszne grzybki.

Czekamy na Wasze prace!