Studiuj z Uniwersytetem Śląskim Dzieci!

Logowania na semestr letni roku akademickiego 2018/2019.

Ruszyły logowania na semestr letni 2018/2019. Serdecznie zapraszamy studentów kontynuujących zajęcia do przelogowania się, zgodnie z obowiązującymi zasadami. Zapraszamy także wszystkich chętnych do rozpoczęcia swej przygody z nauką w Uniwersytecie Śląskim Dzieci. Przystąpić do wybranej grupy studentów można w dowolnym momencie roku akademickiego. Wszystkie informacje organizacyjne znajdują się w zakładce „Zapisy/Rekrutacja”. Dodatkowe informacje można także uzyskać pod wskazanym numerem telefonicznym oraz pocztą e-mail, zamieszczonymi w zakładce „Kontakt”.

Mijający semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019, pełen był naukowych inspiracji, wielu edukacyjnych wyzwań i pozytywnych emocji. Każda grupa naszych Studentów otrzymała zadania semestralne związane ze zdobytą wiedzą, na które czekamy do pierwszego spotkania w nadchodzącym semestrze letnim. Po złożeniu prac wydane zostaną karty potwierdzające zaliczenie semestru zimowego. Najlepsze prace zostaną wyróżnione.

Do zobaczenia po feriach!

Dziekanat UŚD