Sukces naszych studentów w filmie Dr Primo i wielka haja o insygnia!

Szanowni Państwo,

w dniach 25-27.01.2020 r. w przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbędzie się 4. Śląski Festiwal Nauki Katowice. Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładach, warsztatach oraz innych aktywnościach naukowych, kulturalnych i artystycznych, zaplanowanych w tegorocznej edycji Festiwalu (szczegóły na stronie Uniwersytetu Śląskiego). Szczególnie miło nam zaprosić na premierę filmu science-fiction Dr Primo i wielka haja o insygnia, w której z wielkim sukcesem zagrali studenci Małej Akademii Teatru i Tańca Flooreski Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Serial o przygodach Dr Primo powstawał w ramach 50. Jubileuszu powstania Uniwersytetu Śląskiego i składa się z 6 odcinków. W ramach premiery zaprezentowana zostanie pełna produkcja.

Premiera przygód Dr Primo odbędzie się 26 stycznia, w godz. 19.00-21.30, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, na scenie World Science, w obszarze wiedzy Sztuka.
Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do rezerwacji miejsc na widowni poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny pod poniższym linkiem lub na stronie Uniwersytetu Śląskiego: https://formularze.us.edu.pl/form/index/1498

Serdecznie gratulujemy sukcesu studentom Małej Akademii Teatru i Tańca Flooreski!

Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci