Uwaga! Rekrutacja w toku

Zapraszamy do studiowania w Uniwersytecie Śląskim Dzieci w kolejnym roku akademickim 2011/2012.

• Wszyscy studenci Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, którzy uczęszczali na zajęcia w ostatnim semestrze roku akademickiego 2010/2011 mają możliwość przedłużenia studiów przez zalogowanie się przez swoje konto na pierwszy semestr kolejnego roku akademickiego 2011/2012.
    W przypadku zmiany grupy na starszą (na przykład z Poszukiwaczy na Odkrywców) prosimy o zaznaczenie właściwej, nowej grupy w swoich danych osobowych.
    Logowania można dokonać do końca sierpnia 2011. Od września konieczne będzie ponowne przesłanie formularza zgłoszeniowego, którego przyjęcie zależeć będzie od wypełnienia limitu miejsc.
    Zobacz  Nasz Uniwersytet
  •  Nowi studenci proszeni są o pobranie ze strony UŚD formularza zgłoszeniowego, wypełnienie go i odesłanie mailem na adres Uniwersytetu Śląskiego Dzieci uniwersytet.dzieci@us.edu.pl lub pocztą na adres: Uniwersytet Śląski Dzieci, ul. Uniwersytecka 4,
    40-007 Katowice.

Opłata semestralna za semestr I (zimowy) 2011/2012 wynosi 200 zł. Opłatę należy przelać na rachunek UŚD nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542 w terminie do 20 września 2011. Prosimy o umieszczenie na przelewie dopisku zawierającego Imię i Nazwisko dziecka, nazwę programu (odpowiednio "Poszukiwacze", "Odkrywcy", "Naukowcy" lub "Eksperci"), a także dopisku

"Opłata za I semestr".

Przykładowo: "Jan Kowalski, Odkrywcy, Opłata za I semestr"

W przypadku nowoprzyjętych studentów konieczne jest pisemne oświadczenie
o akceptacji Regulaminu Studiów UŚD. Oryginał oświadczenia należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w dziekanacie UŚD. Formularz oświadczenia, stanowiący załącznik nr 1 do Regulaminu Studiów UŚD można pobrać ze strony UŚD, lub otrzymać i wypełnić bezpośrednio przed pierwszymi zajęciami.

Oświadczenia przesłane przez internet nie będą akceptowane!

O przyjęciu w poczet studentów decyduje kolejność dokonanych zgłoszeń oraz dopełnienie warunków terminowego wniesienia opłaty semestralnej oraz złożenia pisemnego oświadczenia o akceptacji Regulaminu Studiów UŚD. Łączny limit przyjęć na rok akademicki 2011/2012 wynosi 600 miejsc.

Zobacz  Nasz Uniwersytet