UWAGA! Rusza system wyboru seminariów

UWAGA!     6 maja uruchomiony zostanie system wyboru seminariów.
Prosimy każdego studenta o wybranie dla siebie co najwyżej dwóch seminariów z listy, w których będzie chciał wziąć udział w tym semestrze i zalogowanie się na wybrane seminaria. Zalogowanie równoznaczne jest z zarezerwowaniem dla siebie miejsca i będzie możliwe tylko do momentu wyczerpania wolnych miejsc na seminarium.

Jeżeli nie uda się zalogować na wybrane seminaria pozostaje zalogowanie się na inne, na których są jeszcze wolne miejsca.

W tym semestrze system umożliwia logowanie tylko na dwa seminaria.
W przypadku znikomego zainteresowania (mniej niż 5 osób) seminarium nie odbędzie się. Informacja o ewentualnym odwołaniu seminarium pojawi się na stronie UŚD co najmniej 3 dni przed planowanym terminem seminarium.
Zalogowani studenci uzyskają dodatkową możliwość zalogowania się na inne seminarium.
W przypadku dużego zainteresowania i braku miejsc, seminarium zostanie powtórzone w przyszłym semestrze.

W sprawie problemów z logowaniem prosimy o kontakt telefoniczny (32 3591778) w godz. 7.00 - 15.30