Wakacje

Drodzy Studenci Uniwersytetu Śląskiego Dzieci,

Życzymy Wam udanego wypoczynku, dużo słońca, ciekawych podróży i nowych przygód. Gdziekolwiek będziecie, nie zapominajcie jednak o tym, że Student UŚD zawsze poszukuje nowych wrażeń, odkrywa nieznane i pogłębia wiedzę naukową aby stać się w końcu ekspertem w swojej dziedzinie zainteresowań. Miejcie oczy, uszy i głowy otwarte na otaczający Was świat!

Pamiętajcie też o zadaniu na wakacje: postarajcie się narysować, namalować, wyciąć, wykleić, sfotografować, wydrukować lub w jakikolwiek inny sposób wykonać „KARTKĘ Z WAKACJI”. Kartka powinna zawierać jakąś myśl, obserwację, przesłanie, wrażenie lub apel, którymi chcielibyście podzielić się ze swoimi kolegami.
Po wakacjach najładniejsze kartki zostaną wydrukowane i staną się oficjalnymi kartkami Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.

Udanych wakacji!

Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci