Wyjazdowe seminarium rodzinne w JuraParku oraz w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie - dodatkowe miejsca

Drodzy Rodzice,
Szanowni Studenci,

W sobotę, 27 maja 2017 zapraszamy wszystkich studentów wraz z rodzeństwem i rodzicami na wyjazdowe seminarium do JuraParku oraz Parku Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie.

W seminarium mogą wziąć udział dwie grupy rodzinne liczące po 50 osób. Zbiórka obu grup na terenie Parku w Krasiejowie o godzinie 9.15 przy kasach do JuraParku. W tym miejscu spotkacie się z opiekunami UŚD i naszym wykładowcą, twórcą JuraParku oraz Parku Nauki i Ewolucji Człowieka, dr Andrzejem Boczarowskim, który będzie także naszym przewodnikiem.

Logowanie rusza 23 maja 2017 r. o godzinie 20:00 i potrwa do środy 24 maja 2017r. Koszt seminarium 10 zł/os. (płatne na konto USD po zalogowaniu) oraz 24,75zł/os. płatne na miejscu w JuraParku.

Pozdrawiamy serdecznie,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci