Zadanie semestralne

dziękujemy za wykonane prace semestralne, zadane Wam przez Opiekunów grup.
W zależności od grupy miały one zróżnicowane formy i wymagały różnych technik.

W wykonanie zadań włożyliście dużo trudu, pomysłowości i własnej inwencji. Spośród wszystkich dostarczonych prac wybraliśmy najciekawsze. Wyniki prezentujemy poniżej.

Poszukiwacze

Tematyka

W czasie ferii zimowych z pewnością będziecie dobrze się bawić oraz robić to co sprawia Wam dużo frajdy: bitwy na śnieżki, lepienie bałwana, szaleństwa na sankach, nartach lub łyżwach! A może coś jeszcze…?

Bardzo chcielibyśmy to zobaczyć! Narysujcie nam jak wyglądały Wasze zimowe zabawy w trakcie ferii. Możecie narysować, wyklejać, ulepić - technika dowolna, najważniejsze żeby było biało i radośnie!

I miejsce ex aequo Jakub Gawlikowski oraz Jakub Pławecki

II miejsce Piotr Piasny

III miejsce ex aequo Magdalena Sarnek oraz Szymon Sarnek

Odkrywcy

Tematyka

Na kartce formatu A4 narysuj dowolną techniką plakat, transparent, z którym poszłabyś lub poszedłbyś na manifestację upamiętniającą 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

I miejsce Igor Suwała
II miejsce Mikołaj Suczyk
III miejsce Kuba Konofal

Wyróżnienie: Miłosz Różankowski

Młodzi Naukowcy

Tematyka

Tym razem, aby zaliczyć semestr zimowy należało stworzyć krótki film animowany z wykorzystaniem dowolnych klocków.  Spośród dostarczonych prac wybrano 4, które zostały wyróżnione.

I miejsce Ewa i Małgorzata Domagała

II miejsce Michał Knap

III miejsce Magdalena Gierczyk

Wyróżnienie: Aleksandra Piwoń

Eksperci

Tematyka

Temat pracy semestralnej w grupie Ekspertów dotyczy 100 lat  niepodległości Polski. W listopadzie 2018 wiele się o tym mówiło, wiele się z tej okazji działo. Ponieważ żyjemy w dobie globalizacji i europeizacji prosimy o odpowiedź na pytanie: co dla Was znaczy być Polakiem?

I miejsce Marta Kocyba
II miejsce Kamil Białas
III miejsce Igriana Bartoszek.

Wszystkie dostarczone prace semestralne wkrótce będziecie mogli zobaczyć w zakładce Zajęcia/Nasze prace.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim studentom, którzy z wielkim zaangażowaniem i wyobraźnią zrealizowali powierzone zadanie.

Kolegium Naukowe UŚD