Kocham kino! - Odkrywcy

Uwaga Odkrywcy – pasjonaci kina!

Ogłaszamy rekrutację na zajęcia grupy twórczej filmoznawstwa Kocham kino!.

W bieżącym roku akademickim studentom z grupy Odkrywców, którzy ukończyli 8 lat, proponujemy udział w projekcie edukacyjnym, którego celem będzie zapoznanie z teoretycznymi zagadnieniami realizacji filmowych oraz nabyciem praktycznych umiejętności pracy z i przed kamerą na planie zdjęciowym.

Zajęcia skierowane są do studentów rozpoczynających oraz kontynuujących przygodę na planie filmowym.

Studenci rozpoczynający twórcze działania w grupie filmowej wprowadzeni zostaną w ogólną problematykę powstawania filmu, a także będą mieli szansę bezpośredniego i kreatywnego działania na planie zdjęciowym. Studenci kontynuujący zajęcia, których zwieńczeniem pracy w ubiegłym roku akademickim była realizacja filmu „Mój talent”, będą mogli pogłębić swoją wiedzę i umiejętności, a także podjąć nowe wyzwania w tworzeniu kolejnych, nietuzinkowych produkcji.

Projekt realizowany będzie przez grupę twórczą Kocham kino! w okresie od grudnia 2019 r. do maja 2020 r. i podzielony został na bloki programowe. W każdym semestrze zaplanowane zostały trzy spotkania po pięć godzin dydaktycznych (45 min.) o zróżnicowanej problematyce.

Zwieńczeniem Waszej całorocznej pracy będzie zdobycie kompetencji w proponowanym zakresie filmoznawstwa oraz premiera zrealizowanej profesjonalnie etiudy filmowej.

Rekrutacja dla Odkrywców na zajęcia grupy twórczej Kocham kino! odbędzie się poprzez logowanie. Logowanie rusza 29.11.2019  o godz.9.00 i potrwa do 11.12.2019 do godz 12:00 lub do wyczerpania miejsc.

Ilość miejsc wynosi 15.

Najważniejsze zagadnienia programowe i szczegółowe informacje o programie znajdziecie w zakładce Zajęcia/ Grupy twórcze 2019/2020

Zapraszamy!