AKADEMIA MAGIKÓW – REKRUTACJA semestr II

Chcesz zajrzeć do świata iluzji i magii? Jesteś Młodym Naukowcem lub Ekspertem UŚD?
Wstąp do Akademii Magików!

Młodzi Naukowcy i Eksperci

już wkrótce rozpoczynamy kolejne spotkania grupy twórczej Akademia Magików, na które gorąco zapraszamy wszystkich fanów iluzji i sztuk magicznych!

Akademia stworzy Wam okazję do spotkania ze sztuką iluzji od kuchni, pozwoli na poznanie tajników pracy czarodzieja oraz sekretów magicznych sztuczek. Podczas zajęć nauczycie się podstawowych sztuk magicznych wykorzystujących zręczność dłoni oraz sztuk wykonywanych na specjalnych rekwizytach, które sami stworzycie od podstaw. Podczas warsztatów, dążyć będziecie do przygotowania kilkuminutowego pokazu iluzji, który z powodzeniem będziecie mogli zaprezentować na przykład podczas rodzinnego spotkania :)

Akademię Magików prowadzi jeden z czołowych polskich iluzjonistów - Tomasz Soja.

Gorąco zachęcamy Was do rozpoczęcia, a absolwentów I semestru do kontynuowania magicznej przygody!

Informacje organizacyjne.

Rekrutacja.

Rekrutacja na zajęcia grupy twórczej Akademia Magików odbywać się będzie drogą elektroniczną na adres:  uniwersytet.slaski.dzieci.21@gmail.com

Rekrutacja zostanie zamknięta z chwilą wyczerpania miejsc. Ilość miejsc w grupie wynosi maksymalnie 10.

Terminarz spotkań.

Zajęcia grupy twórczej Akademia Magików odbywać się będą zgodnie z poniższym terminarzem*:

1. 25.03           godz. 9.15 -11.30
  2. 15.04           godz. 9.15 -11.30
  3. 13.05           godz. 9.15 -11.30
  4. 10.06           godz. 9.15 -11.30

Miejsce spotkań.

Zajęcia odbywać się będą w sali dydaktycznej Uniwersytetu Śląskiego Dzieci,
przy ul. Uniwersyteckiej 4, w Katowicach.

Opłaty.

Zajęcia grupy twórczej Akademia Magików obejmować będą w bieżącym semestrze cztery spotkania (12 godz. lekcyjnych).
Za udział w grupie twórczej obowiązuje płatność za każdy semestr, która dla studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci wynosi 365 zł. Dla dzieci i młodzieży niebędących studentami Uniwersytetu płatność wynosi 465 zł.

Opłatę należy uiścić:

· w II semestrze – po potwierdzeniu przyjęcia do grupy twórczej i otrzymaniu informacji o rozpoczęciu zajęć (potwierdzenie wysłane zostanie drogą mailową).

Numer konta.

Opłatę prosimy przelać na rachunek Uniwersytetu Śląskiego Dzieci
nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542.

Tytuł przelewu.

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu dopisku zawierającego imię i nazwisko studenta oraz grupę do której uczęszcza np. Młodzi Naukowcy, nazwę grupy twórczej Akademia Magików, a także dopisku II semestr.

Przykładowo: "Jan Kowalski, Młodzi Naukowcy, Akademia Magików, II semestr”.

* forma zajęć może ulec czasowej zmianie z bezpośredniej na online w przypadku konieczności spowodowanej sytuacją epidemiczną, zgodnie z obowiązującymi zarządzeniami JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.