„Kocham kino!” Online - wakacyjne premiery!

Kocham kino!” Online  -  wakacyjne premiery!

Drodzy Studenci,

zwieńczeniem pracy grupy twórczej „Kocham kino!” Online w ostatnim semestrze są etiudy filmowe nagrane własnymi telefonami naszych Studentów. Dziś mamy przyjemność poinformować Was o zamieszczeniu wszystkich powstałych produkcji na naszym kanale YouTube.  Zachęcamy do ich obejrzenia!  

Jak się przekonacie, nasi filmowcy umiejętnie wykorzystali nowe wiadomości i umiejętności, aby w interesujący, a niekiedy zaskakujący sposób poruszyć wybraną tematykę. Włożyli wiele wysiłku w proces tworzenia scenariusza, realizację nagrania, a następnie zmontowanie całości filmików. Z pewnością zauważycie ogromną kreatywność Waszych kolegów, oryginalność pomysłów, talent aktorski oraz duży dystans do rzeczywistości i poczucie humoru.

Życzenia od Bono

 

 

 

Drodzy Studenci,

z wielką sympatią spoglądamy na naszego podopiecznego – psiaka Bono z Zakątka Weteranów w Gierłatowie, którego w maju objęliśmy opieką.

Nasz czworonożny przyjaciel oraz jego kompani, otoczeni są troskliwą opieką pracowników Zakątka, którzy dbają o zdrowie, spokój oraz możliwie najlepsze samopoczucie zwierząt po wieloletniej służbie na rzecz człowieka.

Z przyjemnością przekazujemy Wam fotograficzną relację z wesołej zabawy Bono. Dołączamy także słoneczne życzenia od całego Zakątka:

„Wakacji pełnych niezapomnianych przygód, bogatych w niecodzienne wyzwania i fascynujące odkrycia!”. Szczególnie ciepłe pozdrowienia przesyła Nam Wszystkim Bono!

W czasie wolnym od zajęć i obowiązków pamiętajmy o naszych czworonożnych przyjaciołach, szczególnie tych, wymagających wsparcia, troski i opieki.

Zapisy na nowy rok akademicki

  • Trwają zapisy na nowy rok akademicki 2020/2021 do grup Poszukiwaczy, Odkrywców, Młodych Naukowców oraz Ekspertów.
     
  • Nasi obecni studenci pozostają na liście aktywnych studentów. Nie jest wymagany ponowny zapis ani logowanie na nowy rok akademicki 2020/2021.
  • Zapraszamy również nowych studentów! Jeżeli chcesz zapisać swoje Dziecko na studia w Uniwersytecie Śląskim Dzieci skorzystaj z poniższej tabelki, która pomoże w procesie rekrutacji:

Wakacyjne premiery Kocham kino! Online

Filmy warsztatowe, YouTube, książki i podsumowania – takich słów kluczowych można byłoby użyć, aby opisać ostatnie, już wakacyjne spotkanie grupy twórczej Kocham kino! Bez wątpienia finał naszego projektu wprowadził wiele światła, wskazując różnorodne możliwości dalszego rozwoju młodych filmowców!

PREMIERA I CO DALEJ?

Wakacyjnie Kocham kino! Online Zrób to sam! Relacja z zajęć, część IV

Czym byłyby warsztaty filmowe, gdyby ich efektem nie było powstanie etiudy warsztatowej? Na szczęście Studenci Uniwersytetu Śląskiego Dzieci z wielkim entuzjazmem chwycili w dłonie telefony i nagrywali swoje propozycje filmowe!

ZRÓB TO SAM!

Wakacyjnie Kocham kino! Online Jak zmontować wywiad? Relacja z zajęć cz. III

„Kocham kino!” to nieprzypadkowa nazwa naszego projektu, bowiem Studenci w nim uczestniczący, z każdym kolejnym spotkaniem udowadniali, że zdecydowanie należą do prawdziwych miłośników kina! Warto dodać, że mówimy o kinie w każdej postaci: fabularnym, niezależnym, czy też w pełni amatorskim.

JAK ZMONTOWAĆ WYWIAD?