Życzenia wakacyjne

serdecznie gratulujemy Wam sukcesów i osiągnięć edukacyjnych oraz aktywnej postawy podczas naszych uniwersyteckich spotkań z nauką i sztuką, w mijającym roku akademickim 2023/2024! Zasłużone wakacje w pełni, pamiętajcie jednak, aby były radosne, beztroskie, inspirujące i bezpieczne na każdym Waszym szlaku.

Życzymy Wam, aby obfitowały w kolejne, pasjonujące zjawiska i odkrycia, a także, aby były spędzone w gronie przyjaciół od zawsze i tych poznanych podczas tegorocznych, wakacyjnych wojaży!

Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku akademickim spotkamy się ponownie w aulach UŚD, pełni zapału do wszechstronnego, naukowego poszukiwania, odkrywania, doświadczania!

Nie zapomnijcie, że już we wrześniu rozpoczynamy nasze spotkania wykładami otwartymi, na które gorąco zapraszamy!

Przesyłamy serdeczności dla Was i Waszych Rodziców oraz Bliskich.

Pozdrawiamy!
Kolegium Naukowe UŚD

Seminarium rodzinne – Park Dinozaurów

Kochani Studenci, Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy wraz z rodzeństwem, rodzicami i kolegami na niesamowitą wycieczkę w dniu 8 czerwca (sobota) do Parku Dinozaurów JuraPark Krasiejów.

Wszystkich chętnych do wyjazdu prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy uniwersytet.slaski.dzieci.21@gmail.com z podaniem całkowitej liczby osób, które wezmą udział w wycieczce (np.: Krasiejów - Jan Nowak, Odkrywcy – 4 osoby).

Zbudujmy razem lepszy świat!

The message - z okazji Międzynarodowego Dnia Uniwersytetów Dzieci - przesłanie najmłodszych studentów UŚD do kolegów z wszystkich uniwersytetów dzieci w Europie

Międzynarodowy Dzień Uniwersytetów Dzieci!

z pewnością wiecie, że Uniwersytet Śląski Dzieci ma zaszczyt być członkiem założycielem The European Children’s Universities Network EUCU.NET!

Z przyjemnością informujemy Was, że dzień 11 kwietnia uroczyście ustanowiony został Międzynarodowym Dniem Uniwersytetów Dzieci!

To ważne wydarzenie, chcielibyśmy celebrować w sposób szczególny wraz z naszymi koleżankami i kolegami z całej Europy, a nawet świata!
Motywem przewodnim i inspiracją do podejmowanych działań proponujemy sentencję, którą znacie doskonale z tegorocznego kalendarza: „Zbudujmy razem lepszy świat!”, który dla nas ma swój początek w Uniwersytecie Śląskim Dzieci oraz Europejskim Mieście Nauki Katowice 2024!

Świąteczne życzenia

zyczenia

Logowanie na seminaria w semestrze letnim 2023/2024

Drodzy studenci,
prosimy o zapoznanie się z ofertą zajęć seminaryjnych w tym semestrze.
Logowanie na zajęcia rozpocznie się 14.03.2024  o godz. 20.00
Seminaria do wyboru:
Poszukiwacze i Odkrywcy,
Młodzi  Naukowcy i Eksperci.