Dodatkowe seminaria oraz warsztaty UŚD stacjonarnie!

Szanowni Rodzice,

wychodząc naprzeciw potrzebie bezpośredniego udziału naszych Studentów w seminariach i warsztatach oraz kontaktu z wykładowcami z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa, ogłaszamy dodatkowe zajęcia stacjonarne!

W bieżącym semestrze grupom Poszukiwaczy, Odkrywców oraz Młodych Naukowców zwiększamy ilość seminariów i warsztatów realizowanych stacjonarnie do pięciu! Studenci z grupy Ekspertów będą mogli wziąć udział w sześciu wybranych zajęciach! Opłata semestralna pozostaje bez zmian.

Zaplanowane wykłady w bieżącym semestrze odbywać się będą online, z możliwością obecności w aulach uniwersyteckich i bezpośredniego udziału ściśle określonych grup Studentów. O zasadach obecności Studentów w aulach wkrótce będziemy Państwa informować.

Zapraszamy również do udziału w stacjonarnych seminariach i warsztatach grup twórczych: Kocham kino!, Laboratorium Ekspresji Dziecięcej oraz Małej Akademii Teatru i Tańca Flooreski UŚD. Szczegółowe informacje prześlemy Państwu wkrótce.

Wszystkie warsztaty, seminaria oraz inne aktywności realizowane stacjonarnie odbywać się będą w obowiązującym rygorze sanitarnym i pod nadzorem pracowników UŚD.

Mamy nadzieję, że zwiększona ilość stacjonarnych zajęć przyniesie naszym Studentom wiele satysfakcji i radości ze wspólnej nauki oraz wprowadzi nutę optymizmu w trwającym trudnym czasie epidemicznym.

Uwaga!

Realizacja zajęć stacjonarnych UŚD uzależniona jest od aktualnej sytuacji epidemicznej i bieżących decyzji władz Uniwersytetu Śląskiego.