Dodatkowe seminarium

Serdecznie zapraszamy studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci wraz z rodzicami na organizowane po raz pierwszy dodatkowe seminarium. Oferta Uniwersytetu Śląskiego Dzieci będzie poszerzana o specjalne seminaria, które organizowane będą w szczególnych i fascynujących miejscach.

Na pierwsze tego typu seminarium zapraszamy już 26 marca 2011 do Krakowa, do Muzeum Inżynierii Miejskiej.  Szczególy seminarium.

Koszt dodatkowego seminarium wynosi 12 zł od osoby (studenta). Studentów chętnych do udziału w seminarium prosimy zgłaszać drogą e-mailową, ilość miejsc ograniczona. Formularze zgłoszeniowe  prosimy przesyłać na adres aneta.szczygielska@us.edu.pl .
Opłatę za seminarium prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci z dopiskiem „Seminarium Kraków” do 20.03.2011. Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem uczestnictwa w seminarium.
Dojazd i powrót z Krakowa na koszt własny.