Dodatkowe seminarium graficzne - Efekty specjalne w filmie - program Adobe After Effects

Zapraszamy serdecznie Młodych Naukowców i Ekspertów interesujących się grafiką komputerową i jej wykorzystaniem, zwłaszcza w kinie, na dodatkowe, graficzne seminarium. Podczas seminarium poznacie pojęcie „efekty specjalne” i prześledzicie jego historię. Poznacie również historię montażu oraz wiele ciekawych przykładów montowania filmów i zastosowania efektów specjalnych.

Z przygotowanych materiałów samodzielnie dokonacie próby złożenia krótkiej sekwencji video z wykorzystaniem różnych efektów specjalnych, przejść między sekwencjami itp.

Seminarium odbędzie się 14 grudnia 2013r. w Pracowni komputerowej Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach przy ul. Ułańskiej 7a. „Efektowne” seminarium rozpocznie się o godzinie 9:00 i trwało będzie do godziny 10:30.

Koszt seminarium to 15 zł od osoby.

Ilość miejsc ograniczone: 10 Młodych Naukowców, 4 Ekspertów!

Logowanie na to seminarium rozpocznie się w poniedziałek 9 grudnia 2013r. o godzinie 20:00. Opłatę za seminarium, z dopiskiem „Seminarium Graficzne + nazwisko studenta”, prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, najpóźniej do 13.12.2013. Dowody wpłaty prosimy przynieść ze sobą na seminarium. Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem uczestnictwa w seminarium.

Uwaga!
Zalogowanie się na dodatkowe, płatne seminarium zobowiązuje. Jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na pokrycie kosztów uczestnictwa studenta w tym seminarium. Nieobecność studenta na zarezerwowanych podczas logowania zajęciach nie zwalnia z obowiązku opłaty za nie. W losowych sytuacjach prosimy o powiadomienie o rezygnacji z zajęć drogą e-mailową lub telefonicznie, nie później niż 48h przed datą rozpoczęcia zajęć. Wiadomości prosimy kierować na adres: uniwersytet.dzieci@us.edu.pl lub telefonicznie pod numer: 725 991 943 lub 32 359 11 70.