Dodatkowe seminarium graficzne: Grafika cyfrowa - fotomontaż i retusz

Zapraszamy serdecznie wszystkich Młodych Naukowców i Ekspertów interesujących się fotografią i grafiką komputerową na specjalne seminarium. Podczas zajęć zdobędziecie podstawową wiedzę z zakresu grafiki komputerowej. Poznacie możliwości i sposoby obróbki fotografii w programie graficznym Adobe Photoshop, nauczycie się łączenia fotografii oraz ich prostego retuszu. Na zakończenie wykonacie prosty fotomontaż ze specjalnie przygotowanych dla Was materiałów.

Seminarium odbędzie się 16 listopada 2013 w Pracowni Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach przy ul. Ułańskiej 7a. Zajęcia z grafiki rozpoczną się o godzinie 9:00 i trwać będą do godziny 10:30. Zbiórka w holu szkoły o godzinie 8:45. Koszt seminarium to 15 zł od osoby. Logowanie na to seminarium rozpocznie się w środę 13 listopada 2013 o godzinie 20:00. Opłatę za seminarium, z dopiskiem „Seminarium graficzne + nazwisko studenta”, prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, najpóźniej do 15.11.2013. Dowody wpłaty prosimy przynieść ze sobą na seminarium. Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem uczestnictwa w seminarium. Liczba miejsc jest ograniczona: 10 Młodych Naukowców, 4 Ekspertów.