Dodatkowe seminarium - MIM-kowe poranki w podróży

Serdecznie zapraszamy studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci Odkrywców
i Młodych Naukowców wraz z rodzicami do udziału w kolejnym, wyjazdowym seminarium organizowanym we współpracy z Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Zapraszamy Was na kolejne zajęcia z cyklu „MiM-kowe poranki”. Tym razem spotkania odbywają się pod wspólnym tytułem „MIM-kowe poranki  w podróży”. Seminarium dla wszystkich miłośników podróży jednośladami pt. „Na dwóch kółkach” odbędzie się już 8 listopada 2014r.

Odkrywców (15 osób) zapraszamy do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie na godzinę 10:15.

Młodych Naukowców (15 osób) na godzinę 12:15.

Zbiórka przed wejściem do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie przy ulicy Św. Wawrzyńca 15.

Zajęcia trwać będą ponad 60 min.

Będzie to szczególne seminarium, ponieważ w zajęciach koniecznie udział wziąć muszą dwuosobowe zespoły - student UŚD + rodzic studenta. Drodzy studenci, dobrze zastanówcie się kogo zabierzecie ze sobą na to seminarium: mamę czy tatę? Które z rodziców lepiej zna się na motoryzacji? Podczas zajęć wyruszycie w podróż do… Włoch, ojczyzny skuterów. Dowiecie się wszystkiego o tych lekkich, obudowanych motocyklach, poruszających się na niewielkich kołach, jak powstały, co jest w nich tak szczególnego, że zyskały tak wielką popularność. Następnie wspólnie z mamą/tatą, zbudujecie Wasz własny, prosty model skutera.

Koszt seminarium to 15 zł od osoby (studenta), opiekunowie mają wstęp wolny.
Pamiętajcie, możecie zabrać tylko jednego z rodziców!

Po elektronicznym zalogowaniu na seminarium (logowanie rozpocznie się 3 listopada 2014r o godzinie 20:00), opłatę za zajęcia prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542 nie później niż do 06.11.2014 r.

z dopiskiem:  „MiM-kowy poranek”+ imię i nazwisko oraz grupa studenta.

Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem uczestnictwa w seminarium. Potwierdzenie wpłaty prosimy zabrać ze sobą na seminarium.

Podczas logowania bardzo prosimy w uwagach wpisać imię i nazwisko opiekuna, który weźmie udział w seminarium.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów jednośladów! Szczegóły