Dodatkowe seminarium plastyczne Pod wodą i w powietrzu - wielobarwne monotypie, prosty montaż

Zapraszamy serdecznie wszystkich Młodych Naukowców kochających zwierzęta wodne i powietrzne na dodatkowe, plastyczne seminarium. Poznacie symetrię w budowie fauny oceanicznej i niezwykłe formy motyli. Stosując proste techniki malarskie i graficzne oraz odbicia, wspólnie stworzymy unikatowe ozdoby do zawieszenia, które rozweselą każde wnętrze.

Wykorzystacie do tego celu farby, pastele, sznurki, kolorowe tusze i piórka. Powstanie kolekcja unikatowych prac do zawieszenia w przestrzeni. Seminarium pozwoli Wam, przed świętami, własnoręcznie upiększyć Wasze pokoje.

Seminarium odbędzie się 7 grudnia 2013r. w Instytucie Fizyki przy ul. Uniwersyteckiej 4 w Katowicach, w sali 161. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11:00 i trwać będą do godziny 12:30.

Koszt seminarium to 20 zł od osoby.

Logowanie na to seminarium rozpocznie się w poniedziałek 2 grudnia 2013 o godzinie 20:00.

Opłatę za seminarium, z dopiskiem „Seminarium graficzne + nazwisko studenta”, prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, najpóźniej do 6.12.2013r. Dowody wpłaty prosimy przynieść ze sobą na seminarium. Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem uczestnictwa w seminarium.

Uwaga!
Zalogowanie się na dodatkowe, płatne seminarium zobowiązuje. Jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na pokrycie kosztów uczestnictwa studenta w tym seminarium. Nieobecność studenta na zarezerwowanych podczas logowania zajęciach nie zwalnia z obowiązku opłaty za nie. W losowych sytuacjach prosimy o powiadomienie o rezygnacji z zajęć drogą e-mailową lub telefonicznie, nie później niż 48h przed datą rozpoczęcia zajęć. Wiadomości prosimy przesyłać na adres uniwersytet.dzieci@us.edu.pl lub telefonicznie pod numer 725 991 943 lub 32 359 11 70.