Dodatkowe seminarium plastyczne: Przyjaźń - praca przestrzenna z gliny

Zapraszamy serdecznie wszystkich Młodych Naukowców, mających dusze artystów, na specjalne, rzeźbiarskie seminarium. Tematem przewodnim zajęć będzie Przyjaźń. Zastanowimy się, na czym polega przyjaźń, z czym jest kojarzona i czy można ją przełożyć na formę plastyczną przestrzenną lub płaską. Następnie własnoręcznie wykreujemy i nadamy przyjaźni właściwą, glinianą formę.

Bardzo prosimy abyście przynieśli ze sobą na zajęcia jakieś podkładki, na których umieścicie swoje dzieła i pudełka, do których je następnie zapakujecie. Rzeźby zostaną utrwalone przez wypalenie w piecu. Zabierzcie ze sobą również patyczki, drewniane nożyki, wykałaczki, wszystko to co może Wam się przydać do wykonania arcydzieła.

Seminarium odbędzie się 16 listopada 2013 w Pracowni Rzeźbiarskiej Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach przy ul. Ułańskiej 7a. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11:00 i trwać będą do godziny 12:30. Zbiórka w holu szkoły o godzinie 10:45. Koszt seminarium to 15 zł od osoby. Logowanie na to seminarium rozpocznie się w środę13 listopada 2013 o godzinie 20:00. Opłatę za seminarium, z dopiskiem „Seminarium rzeźbiarskie + nazwisko studenta”, prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci najpóźniej do 15.11.2013. Dowody wpłaty prosimy przynieść ze sobą na seminarium. Dokonanie terminowej wpłaty jestwarunkiem uczestnictwa w seminarium. Liczba miejsc jest ograniczona: 12 Młodych Naukowców.