Dodatkowe seminarium plastyczne W labiryncie zwierząt – malujemy, wycinamy i odbijamy

Zapraszamy serdecznie wszystkich Odkrywców kochających zwierzęta – zarówno domowe jak i dzikie, na dodatkowe, plastyczne seminarium. Pracując samodzielnie i w zespołach będziecie wycinać, malować, tamponować. Wykorzystacie do tego kręcące się kolorowe wałki, samodzielnie wykonane szablony oraz sylwety. Wspólnie stworzycie zielone labirynty pełne czworonogów. Powstaną prace o rozmiarach 50x70cm. Życzymy Wam dzikiej radości podczas kolorowej zabawy.

Seminarium odbędzie się 7 grudnia 2013r. w Instytucie Fizyki przy ul. Uniwersyteckiej 4 w Katowicach, w sali 161. Plastyczne ZOO rozpocznie się o godzinie 9:00 i trwało będzie do godziny 10:30 .

Koszt seminarium to 20 zł od osoby.

Logowanie na to seminarium rozpocznie się w poniedziałek 2 grudnia 2013 o godzinie 20:00.

Opłatę za seminarium, z dopiskiem „Seminarium Plastyczne + nazwisko studenta”, prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, najpóźniej do 6.12.2013r. Dowody wpłaty prosimy przynieść ze sobą na seminarium. Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem uczestnictwa w seminarium.

Uwaga!
Zalogowanie się na dodatkowe, płatne seminarium zobowiązuje. Jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na pokrycie kosztów uczestnictwa studenta w tym seminarium. Nieobecność studenta na zarezerwowanych podczas logowania zajęciach nie zwalnia z obowiązku opłaty za nie. W losowych sytuacjach prosimy o powiadomienie o rezygnacji z zajęć drogą e-mailową lub telefonicznie, nie później niż 48h przed datą rozpoczęcia zajęć. Wiadomości prosimy przesyłać na adres uniwersytet.dzieci@us.edu.pl lub telefonicznie pod numer 725 991 943 lub 32 359 11 70.