Dodatkowe seminarium teatralne „Bajka o Jazzie.” - Edukacyjny Musical Jazzowy

Drodzy Poszukiwacze i Odkrywcy,
na dobry początek nowego semestru zapraszamy Was serdecznie wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami do Centrum Kultury Katowice na edukacyjny musical jazzowy pt. „Bajka o Jazzie”. Po muzycznej krainie Jazzu oprowadzą Was: Śpiewający Kot i Swingujące Myszy. Podczas tej muzycznej podróży odkryjecie co to fisis, dowiecie się kim byli Duke Ellington i Count Basie. Wspólne śpiewanie i zabawa pozwolą Wam i Waszym rodzinom aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu. Przekonacie się „na własnej skórze”, co znaczy spontaniczność i improwizacja w muzyce.

Bajki o jazzie nie można przeczytać, tam trzeba być!
Spektakl odbędzie się w dniu 1 marca 2014 o godzinie 16:00 w Sali Koncertowej Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek w Katowicach.
Koszt seminarium to 15zł od osoby (studenta) oraz każdego opiekuna, członka rodziny. Ilość miejsc ograniczona
Po elektronicznym zalogowaniu na seminarium (logowanie rozpocznie się 20 lutego 2014 r o godzinie 20:00), opłatę za zajęcia prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci: nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542
do 25 lutego 2014r z dopiskiem: „Bajka o Jazzie + nazwisko i grupa studenta”.
Uwaga! Podczas logowania w kolumnie „Uwagi” prosimy wpisać liczbę osób towarzyszących (opiekunów, rodzeństwo itp.)
Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem uczestnictwa w seminarium. Potwierdzenie wpłaty prosimy zabrać ze sobą na seminarium.

Uwaga!
Zalogowanie się na dodatkowe, płatne seminarium zobowiązuje. Jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na pokrycie kosztów uczestnictwa studenta w tym seminarium. Nieobecność studenta na zarezerwowanych podczas logowania zajęciach nie zwalnia z obowiązku opłaty za nie. W losowych sytuacjach prosimy o powiadomienie o rezygnacji z zajęć drogą e-mailową lub telefonicznie, nie później niż 48h przed datą rozpoczęcia zajęć.
Wiadomości prosimy przesyłać na adres uniwersytet.dzieci@us.edu.pl lub telefonicznie pod numer 725 991 943 lub 32 359 11 70.