Dodatkowe zajęcia modelarstwa lotniczego

Uwaga Studenci Eskadry UŚD oraz wszyscy miłośnicy modelarstwa lotniczego!

Ogłaszamy zajęcia dodatkowe oraz przygotowujące do udziału w Mistrzostwach Gliwic Modeli Halowych! Zapraszamy studentów kontynuujących zajęcia oraz wszystkich zainteresowanych.

W sobotę 10 listopada 2018 r. w godzinach 13.00 – 15.00 w sali dydaktycznej nr 201, ul. Bankowa 14, odbędą się zajęcia modelarstwa lotniczego.

Podczas zajęć wykonacie modele samolotu kartonowego FNk, a następnie ćwiczyć będziecie oblatywanie modeli FNk (kartonówki) oraz FNs (styropianowe). Po zakończonych zajęciach wykonane modele należy zabezpieczyć przed uszkodzeniem lub zniszczeniem.
Zajęcia stanowić będą dodatkową aktywność dla zainteresowanych oraz przygotowanie do startu w Mistrzostwach Gliwic Modeli Halowych (dla wszystkich chętnych).
Koszt udziału w zajęciach wynosi 20 zł.

Zajęcia i Eskadrę UŚD na mistrzostwach poprowadzi instruktor modelarstwa lotniczego pani Mariola Pomorska.

Mistrzostwa Gliwic Modeli Halowych.

11 Listopada 2018 r. w Gliwicach odbędą się Mistrzostwa Gliwic Modeli Halowych. Zawodnicy będą oddawać loty w trzech kategoriach samolotów: FNk (kartonówki), FNs (styropianowe) oraz F1N (rzutki). Czas najdłuższych lotów zawodników w każdej kategorii, zadecyduje o zdobyciu miejsca indywidualnie lub w drużynowo.
Miejsce mistrzostw: Hala Politechniki Śląskiej, ul Akademicka 26 44-100 Gliwice.

Program imprezy:

• 8.00 do 9.00 nauka oblotu samolotów
  • 9.00 powitanie uczestników przez Prezesa Gliwickiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych (sędzia główny)
  • rozpoczęcie zawodów
  • ogłoszenie wyników
  • wręczenie nagród
  • 13-13.30 zakończenie imprezy.

Nasi Studenci startować będą w dwóch kategoriach: FNk (kartonówki) oraz FNs (styropianowe). Jeśli dysponujecie wykonanym w poprzednim semestrze, dobrym modelem F1N (rzutki), zabierzcie go z sobą na zawody, będziecie mogli rywalizować również w tej kategorii.
Na zawody należy zabrać zmienne obuwie.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o przesłanie zgłoszenia oraz potwierdzenia uregulowania opłaty drogą mailową na adres: uniwersytet.dzieci@us.edu.pl
Opłatę za zajęcia w wysokości 20 zł należy uregulować na wskazane poniżej konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci:
64 1050 1214 1000 0023 4388 1542.
W tytule opłaty prosimy podać Imię i Nazwisko Dziecka oraz dopisek ESKADRA. Potwierdzenie wpłaty można także przynieść na zajęcia.

Serdecznie zapraszamy!