Drodzy Odkrywcy i Młodzi Naukowcy, zapraszamy na seminarium o Słowenii.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o rozwijającej się współpracy z naszymi kolegami ze Słowenii. Poznaliście w pigułce kulturę tego kraju i kilka prostych słów.

Tak jak informowaliśmy w poprzednim tygodniu, uruchamiamy logowanie na dodatkowe seminarium, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 20.04. Logowanie rusza w środę 17.04.2013r o godzinie 20:00. Dla Odkrywców przewidzieliśmy 15 miejsc, dla Młodych Naukowców 28 miejsc. Zapraszamy do logowania.

W czasie seminarium otrzymacie jeden z listów przysłanych przez kolegów z Mariboru i odpiszecie na niego w języku słoweńskim. Oczywiście wcześniej nauczycie się trochę więcej słów niż ostatnio. Można będzie też uzupełnić list rysunkami i nalepkami. Wszystkich, którzy zalogują się na seminarium prosimy o przyniesienie koperty i papieru listowego oraz kredek, flamastrów lub innych pomocy potrzebnych do ozdobienia listu.

Pozdrawiamy, Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci