Drodzy Studenci i Rodzice, już po raz 21. organizowany jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku Uniwersytet Śląski Dzieci oraz Pracownia Dydaktyki Fizyki biorą czynny udział w wydarzeniach tego dnia.
W programie imprezy znajdują się między innymi: wykłady, zajęcia ruchowe dla dzieci, rodziców, dziadków, "Czytanki Sowy Usi", rysowanie kartek dla babci i dziadka, strzelanie z własnoręcznie wykonanych rakiet, wyścigi samochodów napędzanych rowerami.

Ponadto wiele innych atrakcji zapewnianych przez WOŚP: koncerty, kabarety, pokazy Wojska Polskiego, Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji, oraz wiele innych.
Akcja odbywa się 13 stycznia w rybnickim Kampusie przy ulicy Rudzkiej.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zabawie i zbieraniu środków na ratowanie zdrowia noworodków i seniorów! Szczegóły znajdziecie na stronie: http://rybnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1680279,wielka-orkiestra-zagra-w-rybniku-juz-w-niedziele-zobacz,id,t.html
Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci