Dzień Dziecka z Uniwersytetem Śląskim Dzieci

Drodzy Studenci i Rodzice!

Z okazji Dnia Dziecka, Uniwersytet Śląski Dzieci oraz Bractwo Rycerskie Zamku Będzin zapraszają wszystkich chętnych do emocjonującej, wspólnej wyprawy w czasie! Naszym celem będzie średniowieczna warownia obronna – Zamek Królewski Będzin. Wyprawa połączonych sił Studentów UŚD, ich Rodzeństwa i Rodziców odbędzie się w niedzielę 4 czerwca A.D. 1350 vel 2017 od godz. 10.00 do godziny 13.00. Zbiórka o godzinie 10.00 pod Zamkiem (Będzin, ul. Zamkowa 1).

W czasie wyprawy siłami UŚD będzie dowodził znany już wszystkim studentom rycerz Tomasz Konopka, zwierzchnik Bractwa Rycerskiego Zamku Będzin wspierany przez swoją drużynę. Mimo rycerskiego zwierzchnictwa, dzieci przez cały czas pozostają w towarzystwie i pod opieką rodziców i opiekunów.

Zgłoszenia na seminarium należy dokonać logując się przez konto studenta - logowanie rusza 23 maja 2017 o godzinie 20:00
Koszt udziału to 15 zł od każdej osoby (również rodziców) biorącej udział w wydarzeniu (płatne na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci)

Więcej szczegółów tutaj.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci