ESKADRY UŚD

Uwaga Młodzi Naukowcy i Eksperci!

A jednak startuje! Już w najbliższą sobotę 21 kwietnia odbędą się pierwsze zajęcia ESKADRY UŚD - nowej grupy twórczej Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.

Eskadra spotka się w tym semestrze trzy razy:  21 kwietnia, 19 maja i 16 czerwca. Spotkania będą się odbywały w siedzibie UŚD przy ul. Uniwersyteckiej 4 w godzinach od 14.30 do 16.30.

W trakcie spotkań każdy uczestnik zbuduje i dokona oblotów trzech rodzajów latających modeli samolotów w klasach: modeli styropianowych, modeli kartonowych i tzw. Rzutków.  Każde spotkanie poświęcone będzie budowie modeli w innej klasie.

Zbudowane modele przechodzą na własność studenta, który je wykona.

Eskadra będzie kontynuowała pracę również w następnym roku akademickim. Weźmie również udział w mistrzostwach Modeli Halowych w Gliwicach, które odbędą się w listopadzie 2018 r. We wrześniu przewidywane jest spotkanie dodatkowe, które poświęcone zostanie budowie latawców.

Chcesz zostać prawdziwym modelarzem lotniczym? A może pilotem? Marzysz o lotach sportowych lub amatorskich? Dowiedz się więcej już teraz. Wstąp do ESKADRY UŚD!

Eskadrę poprowadzi pani Mariola Pomorska - doświadczony instruktor modelarstwa lotniczego, której wychowankowie (również studenci UŚD) odnieśli już wiele sukcesów w zawodach sportowych.

Jak znaleźć się na liście pilotów ESKADRY?

Wystarczy zalogować się do grupy, a po udanym zalogowaniu  wpłacić na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542 opłatę za całość zajęć  w wysokości 90 zł. W tytule opłaty prosimy podać Imię i Nazwisko Dziecka oraz dopisek ESKADRA. Potwierdzenie wpłaty prosimy przynieść na pierwsze zajęcia.

Logowanie zostanie otwarte już jutro (w czwartek 19 kwietnia) o godzinie 21.00.

Nie przegapcie tej okazji! ESKADRA przyjmuje w tym roku wyłącznie studentów z grup Młodych Naukowców i Ekspertów. Pierwsze zajęcia już w najbliższą sobotę!