Filmowa relacja z zajęć „Kocham kino!” Część pierwsza.

już po raz kolejny mieliście okazję spotkania się na zajęciach w gronie miłośników kina. Wasze pierwsze spotkanie umożliwiło bliższe poznanie siebie nawzajem, nawiązanie pozytywnych relacji w grupie, a także stworzenie sprzyjających warunków do pracy na planie zdjęciowym. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchaliście wykładu na temat kolejnych etapów tworzenia filmu, a także zapoznaliście się z profesjonalnym sprzętem używanym na co dzień do produkcji filmowych.

Dużym wyzwaniem stała się Wasza autoprezentacja przed kamerą, w formie castingu oraz improwizowanego wywiadu telewizyjnego. To niełatwe zadanie wiązało się z przełamaniem artystycznej tremy oraz umiejętnością swobodnego wypowiadania i zachowania się przed obiektywem.

Gratulujemy Wam kreatywności oraz poczucia humoru i zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z zajęć!

Fotorelację znajdziecie w zakładce „Relacje z zajęć”.