Gość z Wielkiej Brytanii

Drodzy Studenci, Szanowni Rodzice,

pragniemy podzielić się z Wami informacją, że jutro, 15 marca 2014, z wizytą w naszym Uniwersytecie będzie gościć Pani Donna Watford z Uniwersytetu Sussex w Brighton w Wielkiej Brytanii. Pani Donna pracuje w Centrum Kształcenia Ustawicznego i zajmuje się współpracą Uniwersytetu ze szkołami różnego szczebla.

Podczas wizyty chciałaby poznać sposób pracy naszego, Śląskiego Uniwersytetu Dzieci, a przede wszystkim porozmawiać z naszymi studentami i ich rodzicami o takim sposobie nauki i poznawania świata . Bardzo chciałaby znać Wasze zdanie o zajęciach, w których bierzecie udział, poznać Wasze propozycje tematów, na jakie chcielibyście dyskutować podczas zajęć oraz Wasze plany, marzenia na przyszłość. Chętnie opowie także o tym czym się zajmuje, o szkole w Anglii, o pracy z uczniami na Wyspach. Wszystkich chętnych, którzy pragną sprawdzić swój język angielski w praktyce zapraszamy do konwersacji, zadawania pytań i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz planami z naszym Gościem. Pani Donna będzie na Was czekać po każdym wykładzie w Sali Audytoryjnej III. Nie wstydźcie się, pytajcie, opowiadajcie, ćwiczcie swój angielski! Naszemu Gościowi zależy także bardzo na rozmowie z Państwem, Drodzy Rodzice. Was również serdecznie zapraszamy po wykładach na salę Audytoryjną SAIII. Odbierzcie swoje Pociechy i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Uniwersytetu Śląskiego Dzieci z naszym Gościem.

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci