Informacja o kontach indywidualnych studentów, indeksach

Informujemy, że każdy student UŚD powinien założyć indywidualne konto studenta. Konto to zakłada się przez stronę UŚD.

Konto studenta służy do logowania się na zajęcia UŚD. Posługując się kontem można zalogować się na wybrane seminaria, na seminaria dodatkowe, oraz na inne zajęcia i imprezy wymagające logowania.

Konto służy również do zalogowania się na kolejny semestr i kolejny rok akademicki.
Udział w wykładach nie wymaga logowania!

Studenci, którzy korzystali już z konta w poprzednim roku, mogą korzystać z niego również w roku następnym, studenci nowoprzyjęci proszeni są o utworzenie kont z początkiem semestru.
Obecnie wszystkie konta (i stare i nowo utworzone) nie są aktywne. Aktywizacja kont zostanie przeprowadzona po upływie terminu opłacania czesnego.

Każdy nowoprzyjęty student UŚD otrzymuje indeks z kartą tytułową
i notatnikiem, identyfikator z zakodowanymi danymi osobowymi oraz smycz do identyfikatora.
Po każdych zajęciach student, który wziął w nich udział, otrzymuje opieczętowaną i podpisaną przez wykładowcę kartę zaliczeniową zajęć i wpina ją do indeksu.
Identyfikator pełni rolę karty wstępu na wykłady i na wybrane seminaria, na które student się zalogował. Noszenie identyfikatorów jest obowiązkowe w czasie zajęć UŚD.

Studenci, którzy brali już udział w zajęciach, korzystają z indeksów wydanych w poprzednim roku. Jeśli nie zmienili grupy programowej na starszą, korzystają również z tych samych identyfikatorów.