Katedra Ekspresji Dziecięcej w Cieszynie

Szanowni Państwo,

Wydział Artystyczny oraz Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza dzieci w wieku 6 – 9 lat w roku akademickim 2013/2014 do nowej Katedry Uniwersytetu Śląskiego Dzieci w Katowicach – Katedry Ekspresji Dziecięcej w Cieszynie.

Głównymi celami Katedry są: wszechstronny rozwój dziecka, wykorzystanie jego potencjału w rozwijaniu talentów, wspieranie i wzbogacanie zainteresowań, rozbudzanie ciekawości poznawczej oraz inspirowanie do odkrywania nowych obszarów nauki i sztuki.

Żywimy przekonanie, że każde dziecko ma swoje marzenia, a zadaniem dorosłych jest ich spełnianie, dlatego pragniemy, aby udział w wykładach, seminariach i warsztatach artystycznych (muzycznych, plastycznych, ruchowych, teatralnych) – prowadzonych przez nauczycieli akademickich Uniwersytetu Śląskiego i specjalistów spoza uczelni – stał się początkiem wielkiej przygody, drogą do samorealizacji i okazją do otwarcia „drzwi” do nauki i sztuki.

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz elektroniczny.

Dane adresowe:
Uniwersytet Śląski Dzieci,
Katedra Ekspresji Dziecięcej w Cieszynie,
ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn
uniwersytet.dzieci.cieszyn@us.edu.pl

Opłata semestralna wynosi 240 zł dla osób rozpoczynających przygodę z Uniwersytetem Śląskim Dzieci oraz 200 zł dla osób kontynuujących. Rodzeństwu przysługuje zniżka w wysokości 10% dla każdego dziecka. Opłatę za semestr I (zimowy) 2013/2014 należy przelać na rachunek UŚD nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542 w terminie: do 16 listopada 2013. Prosimy o umieszczenie na przelewie dopisku zawierającego Imię i Nazwisko dziecka, nazwę „Katedra Ekspresji”, a także dopisku "Opłata za I semestr".
Przykładowo: "Jan Kowalski, Katedra Ekspresji, Poszukiwacze, Opłata za I semestr"

W przypadku nowoprzyjętych studentów konieczne jest pisemne oświadczenie o akceptacji Regulaminu Studiów UŚD. Oryginał oświadczenia należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w dziekanacie UŚD. Formularz oświadczenia, stanowiący załącznik nr 1 do Regulaminu Studiów UŚD można pobrać ze strony UŚD, lub otrzymać i wypełnić bezpośrednio przed pierwszymi zajęciami.

Oświadczenia przesłane przez Internet nie będą akceptowane! O przyjęciu w poczet studentów decyduje kolejność dokonanych zgłoszeń oraz dopełnienie warunków terminowego wniesienia opłaty semestralnej oraz złożenia pisemnego oświadczenia o akceptacji Regulaminu Studiów UŚD. Łączny limit przyjęć na rok akademicki 2013/2014 wynosi: 60 miejsc.

Więcej informacji na stronie www.dzieci.us.edu.pl w zakładce (kredce) Katedra Cieszyn.